Sumy i sandacze z Pawłem Kabatem

Naszego najnowszego Przewodnika specjalnie przedstawiać nie trzeba. Większość ludzi będących na bieżąco z wędkarstwem sumowym w Polsce doskonale zna tego specjalistę od wyciągania największych słodkowodnych ryb w naszym kraju. Ilość złowionych dwumetrowych (oraz większych) ryb na tym można powiedzieć miejskim odcinku naprawdę robi wrażenie, a bywają i takie dni, że na pokładzie Pawła lądują 2 ryby tej wielkości. Ryb treningowych na początek zmagań w tej dziedzinie wędkarstwa też nie brakuje, co jest świetnym pomysłem dla wędkarzy chcących rozpocząć swoją przygodę z sumami, oraz dla Naszych Najmłodszych adeptów, aby pokazać im prawdziwą wędkarską przygodę z naprawdę dużymi drapieżnikami.

Paweł na co dzień stacjonuje na krakowskim odcinku Wisły tuż u stóp Wawelu. Nasz Przewodnik specjalizuje się w metodach aktywnych łowiąc vertylanie przy użyciu najlepszej elektroniki dostępnej w naszym kraju. Warto wspomnieć, iż łódź Pawła to jeden z najlepiej wyposażonych środków pływających w naszym kraju, jeżeli chodzi o użycie echosond z funkcją live. Dzięki temu Nasi Klienci będą mieli możliwość zaobserwowania najmniejszych detali, jeżeli chodzi o zachowania ryb.

Kolejną zajawką Pawła są sandacze. Paweł tropi je metodą vertyklaną na chyba najpiękniej położonej zaporówce w Polsce, czyli Czorsztynie. Jako bonus można tu również zaliczyć szczupaka w rozmiarze BIG SIZE. Godziny spędzone przez Pawła, właśnie na tym zbiorniku owocują naprawdę sporą szansą na pobicie swojego PB u Naszych Klientów oraz braniami, które będziemy czuli w łokciu jeszcze po zakończeniu łowienia. Wyprawy z Klientami organizujemy do końca grudnia, jeżeli oczywiście pogoda na to pozwoli.

Paweł Kabat – Fish Tech o sobie:

,,Wędkujemy od wielu lat i żadna z metod wędkarskich nie ma przed nami tajemnic. Polskie wody to nasz drugi dom, zagraniczne łowiska są nam nie mniej bliskie. Z elektroniką wędkarską pracujemy odkąd sięgamy pamięcią, a jej możliwości doceniamy jak nikt inny.”

Dlaczego warto?

  • jeden z najlepszych sumiarzy w Polsce
  • przewodnik wędkarski posiadający jedną z najlepiej wyposażonych łodzi w naszym kraju
  • sandacze i duże szczupaki metodą vertyklaną orzy użyciu opcji live
  • zakwaterowanie tuż nad brzegiem jeziora
  • możliwość połączenia wędkowania z urlopem rodzinnym.

Cena:

  • 1 osoba – 1150 zł/1 dzień wędkowania z przewodnikiem
  • 2 osoby = 1399 zł/1 dzień wędkowania z przewodnikiem

Terminy oraz wybór łowiska ustalane na indywidualne zapytania klientów.

Po ustaleniu terminu polecamy sprawdzone od wielu lat bazy noclegowe.

Zbiornik Czorsztyński POGODA

Jezioro Finjasjön ⭐

Sandacze z Michałem Kogutem