Sandacze z Michałem Kogutem

Zapraszamy na południe naszego kraju, gdzie do dyspozycji mamy parę zbiorników gdzie można umówić sie z naszym Przewodnikiem. Michał Kogut w kilku słowach o sobie:

Na co dzień wędkuję na kilku zbiornikach w woj. Dolnośląskim i Opolskim. Specjalizuje się w łowieniu Sandaczy i to im poświęcam najwięcej czasu podczas swoich wypraw. Sandacze łowie w Ciągu dnia jak i w nocy więc istnieje możliwość wyprawy Nocnej lub całodobowej.

Często zależnie od sezonu łowię również bolenie szczupaki i sumy jednak traktuje je jako odskocznię w przerwach od Sandaczowania.

Posiadam Dużą łódź Tangiri Strin 500 (5m) z silnikiem o mocy 115 koni do tego pełną elektronikę od Firmy Garmin to jest silnik dziobowy, dwa plotery 12 calowe z przetwornikiem Livescoope LVS34 co daje niesamowitą możliwość namierzania ryb które chcemy łowić.

Podczas wyprawy przekażę swoją wiedze na temat łowienia sandaczy różnymi technikami i pokaże jak sam to robię oraz czym kieruje się podczas doboru miejsca oraz danej przynęty.

Pokażę również jak wędkować  przy wykorzystaniu najlepszej elektroniki wędkarskiej na Rynku oraz Jak z niej korzystam.

Wystarczy zabrać ze sobą dobry humor, kartę wędkarską i wykupić zezwolenie na określony termin. Nie musicie mieć własnego sprzętu ani przynęt, ponieważ: Istnieje Możliwość wypożyczenia sprzętu do wędkowania, przynęt i wszystkiego co tylko potrzebne by przy odrobinie szczęścia złowić swojego wymarzonego Sandacza.

Dlaczego warto?

  • doświadczony przewodnik wędkarski,
  • duża szybka i zarazem bezpieczna łódź,
  • najnowsza elektronika na łodzi,
  • parę sprawdzonych akwenów do wędkowania w jednym regionie

Cena:

  • 1 osoba – 900 zł/1 dzień wędkowania z przewodnikiem
  • 2 osoby – 1350zł/1 dzień wędkowania z przewodnikiem

Terminy ustalane na indywidualne zapytania klientów.

Sumy i sandacze z Pawłem Kabatem