Pasja oraz zamiłowanie do wędkarstwa zrodziły pomysł, aby ułatwić innym Wędkarzom przeżywanie przygód jakich my wielokrotnie doświadczyliśmy.

Łowiąc od kilkunastu lat uzależniliśmy się od adrenaliny spowodowanej każdym kolejnym braniem, jak i całą otoczką wypraw wędkarskich. Wędkarstwem trzeba żyć aby je zrozumieć, aczkolwiek cały czas zaskakuje nas na nowo- to sprawia, że zakochać się w takim sposobie spędzania czasu nie jest trudno. Dodajmy do tego wszystkiego wody o niezwykłej przejrzystości z niesamowitą liczbą drapieżników, znikomą presją wędkarską, potężna ilością brań-to wszystko pochłonęło nas totalnie. Dodatkowo dziewicza przyroda Skandynawii, Hiszpanii i Kanady dopełniają całości wędkarskiego szczęścia.

Sprawdzona baza noclegowa, a także łodzie które proponujemy w naszej ofercie sprawiają, że wyjazd wędkarski (w gronie znajomych lub z rodziną) będzie świetną propozycją zarówno dla początkujących jak i doświadczonych wędkarzy. Lokalizacje i położenie naszych obiektów pozwalają odciąć się od otaczającej nas rzeczywistości, w pełni naładować akumulatory i maksymalnie skoncentrować się na poznaniu nowego łowiska i jego mieszkańców.

Co nas wyróżnia?

Chcemy, aby każdy z Was poczuł się spełniony wędkarsko po skorzystaniu z naszej oferty. Indywidualne podejście do każdego klienta, sprawdzeni gospodarze na miejscu – to gwarancja udanego wypadu.

Kochamy wędkarstwo i tak jak Wy chcemy aby każdy wyjazd był wyjątkowy, który będziecie długo wspominać i na który będziecie chcieli wracać. Nasze oferty to miejsca, w których byliśmy jako turyści, dobrze poznaliśmy właścicieli, wędkowaliśmy dniami i nocami. Naszym doświadczeniem i pasją stale chcemy się dzielić, dlatego też zawsze służymy dobrą radą zarówno przed wyjazdem, jak i w czasie jego trwania.

Serdecznie zapraszamy do skorzystanie z naszej oferty wyjazdów wędkarskich, która stale będzie poszerzana o nowe kierunki.

Z wędkarskim pozdrowieniem Biuro Fishing Tour.

Nasze certyfikaty: