Wyprawy wędkarskie do Szwecji

 • Jezioro Mjörn ⭐

  O jeziorze Mjorn można śmiało powiedzieć – duża woda z dużym potencjałem. Dominującym drapieżnikiem jest tu sandacz, więc to propozycja zwłaszcza dla amatorów połowu mętnookich. W wodach tego jeziora pływają również bardzo duże szczupaki, które są częstym przyłowem przy sandaczowaniu. Dla chcących połowić delikatniej proponujemy zapolować na pasiaste drapieżniki, których tu nie brakuje. Zabawa z […]

 • Jezioro Amanningen

  Baza, którą z pełną świadomością możemy nazwać kompletną bazą wędkarską. Kameralna i cicha okolica, położenie domu ok. 80 m. od wody, nowe, bezpieczne aluminiowe łodzie wędkarskie z silnikami 20 km Suzuki, a także komfortowy, przestronny, całoroczny dom – oto nasza propozycja nad jeziorami Amanningen (25 km2) i Virsbosjon (4,04 km2).

 • Rzeka Alsterån – Królestwo pstrąga

  Rzeka Alsterån położona wśród lasów, łąk i pól uprawnych zapewnia wędkowanie w warunkach wprost idealnych dla każdego wędkarza łowiącego na muchę.

 • Szkiery Pataholm – kraina drapieżników

  Szkiery Pataholm to świetne miejsce na wypoczynek wędkarski, jak i rodzinny. Ilość szczupaków w tych wodach zadowoli nawet klientów będących już kolejny raz w Szwecji.

 • Jezioro Vindommen – komfortowa baza i okazowe trofea

  Jezioro Vindommen to malownicze zatoki, skandynawska natura w najczystszym wydaniu, które każdemu zapiera dech w piersiach, a przede wszystkim cisza, spokój, i brak presji wędkarskiej, w połączeniu z polowaniem na naprawdę grube sztuki.