Wyjazdy wędkarskie do Szwecji i Hiszpanii

Wyjazdy wędkarskie, wyprawy na ryby do Szwecji, turystyka wędkarska, wyjazd na ryby Szwecja, to w dużym skrócie FishingTour – biuro pasjonatów wędkarstwa.

Pasja oraz zamiłowanie do wędkarstwa zrodziły pomysł, aby ułatwić innym wędkarzom przeżywanie przygód jakich my wielokrotnie doświadczyliśmy. Wyprawa na ryby do Szwecji to świetny pomysł na męski wyjazd, ale nie tylko. Można to również połączyć z rodzinnym urlopem. Komfortowe bazy oraz ich otoczenie pozwalają porządnie naładować akumulatory, a szwedzka natura w najczystszym wydaniu dopełnia pełni urlopowego szczęścia. Wędkarze będący po raz pierwszy w tym pięknym i rybnym kraju zazwyczaj przyjeżdżają tu w kolejnych latach.

Skandynawia wciąga z uwagi na łowione tu ogromne szczupaki, piękne garbate okonie, czy też potężne sandacze. Prawdziwym hitem, który oferujemy jest możliwość wędkowania z lodu właśnie w Szwecji. Zimowy krajobraz w tym właśnie kraju zapiera dech w piersiach.Przepisy wędkarskie pozwalają na połów szczupaka z lodu gdzie jak wiadomo w naszym kraju jest to zabronione. Jednym z ważniejszych aspektów dla których Klienci decydują się na wyjazdy z nami jest to, że proponujemy sprawdzone łowiska z kapitalnym rybostanem i właściwie zerową presją wędkarską, o której w naszym rodzimym kraju możemy tylko pomarzyć…

Na ryby w Szwecji jedzie się po to aby poczuć pełen relaks w totalnej dziczy.

Nasze biuro na stałe współpracuje z czołówką najlepszych polskich wędkarzy takich jak:

  • Sebastian Kowalczyk-redaktor Wiadomości Wędkarskich, kapitalny fachowiec w dziedzinie spinningu, a także znany Youtuber;
  • Tomasz Lewandowski-założyciel jednego z najpopularnieszych kanałów na YouTube- Fishing With Ace, oprócz tego mega pozytywny wędkarski zapaleniec;
  • Olin Gutowski- dawniej prowadzący program TV -Jak to jest złowione, obecnie założyciel swojego własnego kanału YouTube-1000 wędek oraz bloga o tej samej nazwie;
  • Grzegorz Siciński – były wielokrotny członek spinningowej kadry narodowej, przewodnik w naszej bazie nad jeziorem Bysjon.

Niektóre z naszych baz zostały właśnie otwarte z uwagi na sugestie wyżej wymienionych, po ich paroletnich wizytach na tych wodach. Zanim wprowadzimy nową bazę do naszej oferty musi być ona sprawdzona w różnych porach roku aby być pewnym, że wędkarze przyjeżdżający do niej będą zadowoleni, niezależnie czy ich wizyta odbędzie się wczesną wiosną, jesienią, czy chociażby zimą.

Kiedy ktoś zadaje pytanie jak spędzić swój wolny czas, w odrobinę innym wydaniu niż dotychczas – my odpowiadamy- wyjazd na ryby Szwecja!

Dla chcących powędkować w zupełnie innych warunkach od tych skandynawskich, polecamy – wyprawy wędkarskie Hiszpania! Sumy Rio Ebro to też nasz specjalność. Świetnie położony i komfortowe łodzie.

Wyjazd tego typu świetnie można połączyć z urlopem rodzinnym, ponieważ nasza baza leży 40 min. jazdy samochodem od wybrzeża Morza Śródziemnego. Oprócz tego willa z basenem
usytuowana nad samą rzeką, plus klimat skąpanej w słońcu Katalonii sprawia, że wędkowanie w takich warunkach zapamiętamy na długo.

Podsumowując -sumy Ebro=kapitalną adrenalina!

Szczupaki Szwecja, okonie Szwecja, Sandacze Szwecja, sumy Rio Ebro, sandacze Rio Ebro, karpie Rio Ebro, bassy Rio Ebro, czy też okonie Rio Ebro – to głównie proponujemy klientom. Także warto jechać na ryby do Szwecji jak i na ryby do Hiszpanii! Niebawem zapraszamy na jesiotry rzeka Fraser, i na ryby do Finlandii.

Nasza oferta jest stale poszerzana o nowe destylacje, których z biegiem czasu będzie przybywać.

Z wędkarskim pozdrowieniem
Biuro FishinTour!

Jezioro Bysjön – polowanie na metrowe sandacze i szczupaki

Jeziora Amanningen i Virsbosjon